top of page

Murat Eskinazi

1986 yılında Dj lik kariyeri başlayan Murat Eskinazi, 1991-1997 yılları arasında İstanbul gece hayatının en önemli gece kulüpleri ve otellerinde performans sergiledikten sonra, 1997 yılında ENBE Orkestrası'na katılarak, önemli etkinliklerde de boy göstermeye başladı. 2001 yılında, kendi etkinlik şirketini kurdu. Halen bu şirketin yöneticisi olan Murat Eskinazi, özel etkinlik Djliğinden, deep house, commercial, ethnic deep house, latin, jukebox, oldies gibi farklı tarzlarda başarılı performanslarına devam etmektedir. Gece hayatında eğlence istenen her yerde Murat'a rastlayabilirsiniz.

DJ BARTHEZ

DJ Barthez 1974 Istanbul doğumlu. İlk kez Harbiye’deki TRT İstanbul Radyosundan içeri girip o havayı soluduğu zaman 4 yaşındaydı. O an itibariyle, insanlara radyoyla ulaşmak fikrinin cazibesine kapıldı. 1992 yılında radyo programcılığını meslek edinme yolunda ilk adımını atana dek, TRT programlarını dinlemeye, müzik dergilerini takip etmeye ve çift kasetçalarlı teybinde kendi toplama kasetlerini yapmaya devam etti.

1994'de Hür FM, sonrasında sırasıyla Radio Contact, Capitol FM, Radio 2019, Radio Cool, radyoculuğa devam etti. Sonraki 9 sene Radio Oxi-gen'de müziğe devam eden Barthez, 2012 senesinden bu yana Joy FM'de programlarını sürdürmekte. Aynı zamanda Joy FM ve JoyJazz'ın Radyo Müdürlüğünü yapmakta.

Soul, funk, nu-jazz, nu-disco, electrofunk, booggie, deep & soulful house tarzda müzik yapan Barthez, Jamie's Italian, Lucca, Quick China, Ghetto gibi mekanlarda uzun süre performans gösterdi ve birçok caz yarışmasında jüri üyeliği yaptı.

DJ Barthez'i Istanbul'un en yeni ve en nezih mekanlarında dinleyebilirsiniz.

Başa Dön

bottom of page